Menu Zavřeno

WEBDESIGN

Pomáhám klientům ve vytvoření webových stránek podle jejich představ. Ať už mají nějaké velmi specifické a konkrétní požadavky a nebo vůbec netuší a dávají mi veškerou volnou ruku při tvorbě webu, snažím se vždy vycházet maximálně vstříc. Lidský přístup a empatie jsou mojí přidanou hodnotou.

Pomohu ráda i vám.

Společně vytvoříme web podle vašich představ a ve vašich časových možnostech. Někomu vyhovuje zadat mi práci a dál se nestarat, s někým jsme web vytvářeli krůček po krůčku tak, aby vše barevně a energeticky ladilo. 

Vše záleží na vašem čase a chuti do spolupráce.

Pokud máte zájem o vytvoření, nebo spolu-vytvoření webu, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím mailu csoszova.alena@gmail.com nebo na telefonu +420 773 505 454.

UKÁZKY MOJÍ PRÁCE

JAK VZNIKAJÍ WEBOVÉ STRÁNKY?

Pokud jste z Plzně a okolí, sejdeme se nejprve naživo v kavárně, nebo na nějakém jiném vhodném místě a řeknete mi vaší představu. Někdo už má na první schůzce jasno a ví, co chce. Můžete mít například napsanou osnovu menu, která je základem dobrého webu (např. záložky domů, o mně, kontakt, případně obchod a ceník jsou nezbytné skoro pro každý web). Pokud nemáte žádnou představu, ale web pro svoje podnikání potřebujete, nezoufejte, jsem tu pro vás. Se vším vám poradím, vše vysvětlím a pomohu vám trochu se zorientovat v tom, jak by měly stránky vypadat.

Pokud z Plzně nejste, buď za Vámi přijedu, nebo si domluvíme on-line konzultaci přes aplikaci Zoom nebo Google meet. 

CO OD VÁS POTŘEBUJI KE TVORBĚ?

Budu od vás určitě potřebovat název a logo vaší firmy. Pokud ho nemáte, ráda Vám pomůžu logo, případně také logotyp navrhnout. Na loga, která jsem vytvářela se můžete podívat ZDE. Dále byste si měli připravit adresu vaší firmy, případně všechny kontaktní údaje, které chcete pro zákazníky zveřejnit. Ideální je, pokud máte svoje fotografie, které mohu na webu použít. Pokud je nemáte, samozřejmě vám nabídnu nějaké ilustrační foto z fotobanky, ale vždy je lepší autenticita vlastních fotek. Na web vám mohu vytvořit také grafiku podle vašich představ. A nakonec samozřejmě veškeré texty, které chcete na web umístit.

 

JAK FUNGUJE slow VERZE VYTVÁŘENÍ WEBU?

V případě, že je pro vás výhodnější slow, neboli pomalá verze vytváření webu, se budeme scházet podle vašich časových možností a chuti do tvorby, dokud web nevytvoříme. Takových klientů je většinou minimum, ale protože se snažím vyjít vstříc všem, myslím, že tohle je služba, kterou jen tak někdo nenabízí. Za hodinovou konzultaci si účtuji 800 Kč a v ceně je kromě hodiny práce s vámi na tvorbě webu také hodinová práce doma, dodělání toho, na čem se domluvíme na schůzce. Je možné vytvořit celý web za 3 takovéto konzultace, ale někdy se scházíme i déle. Tato verze vytváření webu je hodně o vás. Je vhodná pro klienty, kteří se neradi cítí pod tlakem a potřebují čas na rozmyšlenou. Veškerou péči vám i vašemu webu pro – dávám s radostí a pokorou. Těším se na setkání.

JAK FUNGUJE fast VERZE VYTVÁŘENÍ WEBU?

Rychlejší verze vytvoření webu je taková, že si na prvním setkání naživo, nebo on-line navrhneme kostru webu (hlavní stránka, menu, případně hlavní specifika vizuálu- vzhledu webu) a já pak zbytek zapracuji doma. Cena se pak odvíjí od složitosti provedení, od toho, zda máte vlastní fotografie a grafiku na web, nebo ne, zda chcete zakomponovat do webu také eshop, nebo jiné nadstandartní služby (emailing, odkazy na facebook, …), zda jde o vytvoření nových stránek, nebo o převedení stávajícího webu do nové podoby a další. Cena vytvoření stránek se pohybuje od 2.000 Kč cca do 5.000 Kč. Vaše webové stránky musí již mít zakoupenou doménu a webhosting (doporučuji wedos.cz, vyjde to cca 800Kč/rok), stránky vytvářím v redakčním systému WordPress. Pokud jsou to pro vás všechno cizí slova, ráda vám pomohu se zakoupením domény a webhostingu, ale tyto platby jsou nad rámec mojí práce, nejsou v ceně webu.

FOTOGRAFIE (reportážní foto větších akcí)

Nabízím reportážní foto vašich akcí. Na moji práci se můžete podívat na odkazech z akcí uvedených výše. Cena za hodinu na akci je 1000 Kč. V ceně je zahrnuto focení na akci a zpracování všech fotografií (základní úprava fotek, otočení, třídění, přidání loga akce).