Smysluplná loga dávají tvář vaší značce.

Tvorbu loga vnímám jako proces na několika úrovních. Logo vyjadřuje nejen význam firmy, produktu, ale také zachycuje něco z osobnosti tvůrce, jemuž logo patří.

Mockupy - jak bude logo vypadat?

Logo&manuál

Je to návod jak nové logo a logotyp používat a nepoužívat.

Součástí logomanuálu je vysvětleno, 

  • jak má fungovat ochranný prostor kolem loga,
  • jaká je minimální velikost loga,
  • jak pracovat s ochranným prostorem,
  • kódy barev loga pro další práci s grafikou.
 

Hotová loga

Každé logo by mělo být jedinečné, originální. Mělo by vystihovat esenci vaší značky. Poznají podle vašeho loga lidé co děláte? Má vaše logo vtip, přesah, nějaký váš tajný kód? 

Cyklické logo pro cyklickou farmaceutku ...

Při tvorbě loga dávám velký důraz na úvodní schůzku. Potřebuji od vás vědět co nejvíce informací o tom, kdo jste, co za projekt tvoříte, jakou esenci vašeho bytí budeme dávat do hmotné formy.

Logo tvoříme společně. Tuto kreativní práci vnímám jako tanec, jako rozhovor. Já se ptám, vy odpovídáte. A potom naopak. Komunikace je při vzniku loga velmi důležitá.

Ceník

*nejsem plátce DPH, uvedené ceny jsou konečné

Logo vám dodávám k náhledu v souboru .png. Proces tvorby loga může probíhat delší, či kratší dobu. Mám pro vás vyhrazeno cca 10 hodin. Těchto 10 hodin může být rozptýleno do jednoho týdne, ale i do několika měsíců. Při tvorbě loga na klienty netlačím, nechávám dostatek času a prostoru pro to, aby jste měli šanci se s každým návrhem sžít a říci si, zda je toto finální verze pro vás. Pokud trvá tvorba loga déle, upozorním vás a vystavuji novou cenovou nabídku.

Finální verzi loga zasílám v souborech .png (nebo .jpg, pokud si to budete přát) a .pdf pro tisk. Zasílám logo také ve vektorech v souboru .svg nebo .ai

Logo je dodáno v černé i v bílé variantě, případně také v barevné ve formátu .png a .pdf. 

V ceně loga není zahrnut grafický manuál. Pokud máte zájem o zpracování vizuální podoby vaší značky, podívejte se na mojí nabídku VIZUÁL&BRAND >>