Web, který nadchne, osloví a prodá

Máte skvělé produkty a chcete je prodávat on-line? Potřebujete vizitku pro své podnikání?

Pomáhám klientům při tvoření webových stránek podle jejich představ. Ať už mají nějaké velmi specifické a konkrétní požadavky a nebo vůbec netuší a dávají mi veškerou volnou ruku při tvorbě webu, snažím se vždy vycházet maximálně vstříc. Lidský přístup a empatie jsou mojí přidanou hodnotou. 

Přejete si krásný web, ale nevíte kudy do toho a webové šablony zdarma vám nevyhovují?

Už jste několikrát zkoušeli sami tvořit ve WordPressu, ale vždycky jste to nakonec vzdali?

Potřebujete nastavit bezpečnost webu, automatizaci, propojit web s Facebookem, nebo Googlem?

Pomůžu vám vytvořit web podle vašich představ!

Společně vytvoříme web podle vašich představ a ve vašich časových možnostech. Někomu vyhovuje zadat mi práci a dál se nestarat, s někým jsme web vytvářeli krůček po krůčku tak, aby vše barevně a energeticky ladilo. Web by měl být správně nastaven po technické stránce. Musí vám ale také dělat radost na něj pohledět, musíte se v něm umět snadno zorientovat nejen vy sami, ale i vaši klienti.

Ukázka mnou tvořených webů

weby, které jsem vytvářela pro svoje klienty

Jak to bude probíhat

od prvního kontaktu až k odevzdání webu jsem tu pro vás

kontakt

Napište mi, o co máte zájem. Můžete mi klidně i zavolat, nebo si můžeme domluvit osobní schůzku.

schůzka

Sejdeme se osobně, nebo pomocí google meet. Popovídáme si o vaší představě webu.

tvorba

Na základě úvodní schůzky začnu s prací na webu. Vytvořím úvodní stránku a pošlu vám ke schválení.

vyladění

Vyladíme společně texty, fotky. Doporučím vám jak logicky poskládat příspěvky na webu.

předání

Po vašem odsouhlasení webu dodělám technické nezbytnosti – zrychlení, zabezpečení, SEO.

školení

Sejdeme se ještě jdnou osobně, nebo pomocí google meet a naučím vás spravovat váš web.

Reference

Ceny webových balíčků

od prvního kontaktu až k odevzdání webu jsem tu pro vás

Mini web

10 tis.
 • - úvodní schůzka
 • - zařízení webhostingu a domény
 • - instalace Divi nebo Elementoru
 • - jednostránkový web
 • - základní SEO (klíčová slova, meta title + meta description, správná hierarchie nadpisů, plugin Yoast SEO)
 • - zaškolení do správy webu
 • - responzivita pro mobilní zařízení
 •  
 •  
 •  

Základní web

15 tis.
 • - úvodní schůzka
 • - zařízení webhostingu a domény
 • - instalace Divi nebo Elementoru
 • - vícestránkový web
 • - základní SEO (klíčová slova, meta title + meta description, správná hierarchie nadpisů, plugin Yoast SEO)
 • - zaškolení do správy webu
 • - responzivita pro mobilní zařízení
 • - BONUSY: náhled na FB, zabezpečení webu, zrychlení webu
 •  
oblíbené

Velký web

20 tis.+
 • - úvodní schůzka
 • - zařízení webhostingu a domény
 • - instalace Divi nebo Elementoru
 • - vícestránkový web
 • - přidání e-shopu/ blogu/ magnetů/ případně jazyková verze
 • - základní SEO (klíčová slova, meta title + meta description, správná hierarchie nadpisů, plugin Yoast SEO)
 • - zaškolení do správy webu
 • - responzivita pro mobilní zařízení
 • - BONUSY: náhled na FB, zabezpečení webu, zrychlení webu

Úpravy nad rámec tvorby webu

Obsah webových balíčků

aneb co si pod jednotlivými hesly představit

Základní konzultace, na které vás vyzpovídám ohledně toho, jak si představujete svůj web. Navrhnu vám řešení webu. Po úvodní schůzce vám pošlu do e-mailu cenovou nabídku a stručný zápis toho, na čem jsme se domluvili. Cena úvodní schůzky je 1.000 Kč. (Pokud se domluvíme na tvorbě webu, odečtu vám její cenu od celkové ceny webu.) 

Pokud budeme na webu spolupracovat, následuje ještě jedna „úvodní schůzka“. Na této schůzce projdeme texty na úvodní stránku, vaše fotky a jiné podklady. Také vaše představy ohledně fontů, barev a vizuální podoby webu. Po této úvodní schůzce k webu vám předložím úvodní stránku ke schválení a také posílám zálohovou fakturu (5-10 tis. podle ceny webu).

Pokud jej ještě nemáte, zařídím vám webhosting případně i doménu. Obojí bude objednáno na vás. Webhosting i doména se platí poskytovateli každý rok. Standardně objednávám s webhostingem také zabezpečení domény (https).

Weby stavím vždy pomocí redakčního systému WordPress (který je zdarma) a k samotné tvorbě používám buď šablonu Divi, nebo systém Elementor PRO. Obojí je v ceně webu.

Jednostránkový web je tvořen z jedné stránky. Samozřejmě ale obsahuje menu. Po kliknutí na položku menu vám stránka sjede na danou položku na stránce. Jednostránkový web by měl obsahovat (a já vás budu směřovat k tomu, aby i obsahoval) následující. Úvodní sekci: úvodní fotografii, hlavní nadpis, podnadpis + výzvu k akci. Dále část s vaší jedinečnou nabídkou pro klienty, tj. 3-5 benefitů, díky kterým je vaše služba jedinečná. Popis toho, jak vyřešíte klientův problém + řešení, které nabízíte. Ukázka vašich služeb – případové studie, ukázka prací, portfolio apod. Nezbytnou součástí i jednostránkového webu jsou reference. Ideální je nezapomenout popis toho, jak funguje spolupráce s vámi. Můžeme přidat často kladené otázky. A pak samozřejmě kontakt, sídlo a IČO.

Vícestránkový web obsahuje na hlavní straně vše to, co i jednostránkový web. V menu jsou ale odkazy na další stránky. Vícestránkový web je vhodný, pokud potřebujete jednotlivé stránky pro vaše služby, více alb do portfolia, případně pokud máte široký záběr různých témat. Většinou ho volíme, pokud potřebujete víc, než jen vizitkový web.

Stránky, které účtuji extra a jsou podle mého členění součást velkého webu jsou například blog. V blogu vám nastavím odkazy na blog na hlavní stránce, vizuální podobu blogové stránky, ale i jednotlivých blogových článků. Web, který obsahuje blog tvořím pomocí Elementoru. Další extra stránkou mohou být například prodejní stránky včetně platební automatizace pomocí SimpleShop a emailingu pomocí MailerLite. Extra stránkou je i obchod – eshop vytvářím pomocí Woocommerce a míra automatizace prodeje a plateb závisí na vás.

Základní optimalizace webu pro vyhledávače. Poskytuji ji všem klientům. Poradím vám se zvolením vhodných klíčových slov, meta title a description -neboli název a popis webu, správná hierarchie nadpisů, co jsou vnitřní a vnější odkazy, jak na pojmenování obrázků, vytvořím error page, vysvětlím použití plugginu Yoast SEO, můžu vás nasměrovat na ohlášení webu Googlu (Google Search Console a Sitemap).

Naučím vás, jak si můžete upravit texty a fotky. Jak si přidat blogový článek. Také vás naučím, jak udržovat web v dobré formě – jak aktualizovat a zálohovat.

Bonusy, které nabízím u základního a velkého webu jsou nastavení náhledu na FB, zabezpečení webu pomocí pluginu proti hackerům, zrychlení webu pluginem.

Máte zájem o úpravy na vašem stávajícím webu?

aneb mám hotový web, ale potřebuji nového správce

Může se stát, že si nejste v současné chvíli jistí, zda chcete svůj aktuální web zachovat, nebo ne. Případně máte technické potíže, spravujete si web sami a nevíte kudy dál. Nebo máte chuť obnovit vzhled vašeho webu za modernější? 

Na všechny vaše problémy a otázky ohledně webu vám můžu hodit svoje webařské očko. Cena konzultace je 800 Kč/hod.

Máte ještě nějaké otázky, které nebyly zodpovězeny?